Obóz Odlotowy ”Zakręcone wakacje”

ico   Dąbki, Zachodniopomorskie


ico   Wiek: 08-12 / 12-16 lat


ico   Zakwaterowanie: Ośrodek wypoczynkowy


ico   Transport: Autokar

Description

pobierz katalog

Obóz Odlotowy
„Zakręcone wakacje”

Galeria

ico1   Dąbki, Zachodniopomorskie

ico2   Wiek: 08-12 / 12-16 lat

ico3   Zakwaterowanie: Ośrodek wypoczynkowy

ico4   Autokar

5
zak 1
zak 3
zak 4

Miejscowość

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "CARBO”: położony w Dąbkach - spokojnej, nadmorskiej miejscowości rozciągającej się pomiędzy Jeziorem Bukowo, a wybrzeżem Bałtyku; ogrodzony i oświetlony teren ośrodka graniczy bezpośrednio z obszarami leśnymi Mierzei Bukowskiej i jest oddalony zaledwie o ok. 100 m od nadmorskiej plaży i ok. 50 m od brzegu Jeziora Bukowo. Ośrodek składa się z 2 pawilonów hotelowych, 3 kondygnacyjnych oraz budynku głównego, w którym mieści się jadalnia, kawiarnia z salą dyskotekową i słonecznym tarasem, sala telewizyjno - taneczna, bilard i tenis stołowy. Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach typu studio 2+2 i 2+3 osobowych z łazienkami (umywalka, natrysk, WC) i balkonami. Ponadto do dyspozycji obozowiczów: boisko do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej, plac zabaw, plenerowa siłownia, miejsca na ogniska, a w budynkach hotelowych - 8 salek telewizyjnych i do tenisa stołowego.

dabki

calendarProgram

"Multisport”: wyścigi zespołów na nartach wieloosobowych, szczudłach i w workach, przelewanie wody przez dziurawe rury i przenoszenie jej w gigantycznych cedzakach, zabawy "Robal” i "Stonoga”, pojedynki na gąbkowe miecze; TRICLINE - chodzenie na taśmie zawieszonej kilkadziesiąt centymetrów nad ziemią.

"Wodnik Szuwarek”: przeprawy na dętkach i pontonach, wodne tory przeszkód i zajęcia sprawnościowe na Jeziorze Bukowo, budowanie tratw i wyścigi -flisaków” na jeziorze, przeciąganie liny w głębokiej wodzie, skoki na wodnej trampolinie i zabawy na bananie wodnym.

"Młody Kosmonauta” (zorbing): przemieszczanie się po wodzie wewnątrz dużego, przezroczystego, plastikowego walca zorbingowego; będzie to zabawa, która dostarczy wszystkim dużo emocji.

Dzień Pajaka pokonanie mostu linowego, "skok zaufania”, wejście po drabince "king size”.

"Kolorowa Potyczka”: strategiczne zabawy strzeleckie z bronią na żelowe kulki - kilka scenariuszy; każdy uczestnik dostanie na czas zajęć karabinek paintballowy, mundur, maskę i kamizelkę ochronną; będzie miał do dyspozycji 100 kul.

"Wprawne Oko”: strzelanie z łuków i proc oraz krótkiej i długiej broni pneumatycznej do tarcz i celów ruchomych.

"Dzień Świra”: alarmologia, wykonywanie zadań w 3 osobowych "Spodniach Clowna”, zwariowane happeningi, zabawy z chustą animacyjną, szyfrowanie i rozszyfrowywanie wiadomości, maskowanie się w lesie, "baloniady” na plaży.

I pomoc: szkolenie ze wstępnej pomocy przedmedycznej, ćwiczenie wzywania pomocy, zabezpieczanie miejsca wypadku, tamowanie krwotoków i opatrywanie ran, transport rannego w trudnych warunkach terenowych, symulacja akcji ratowniczych.

"po Nitce do Kłębka" miejska gra terenowa na orientację; uczestnicy w małych grupach będą wykonywać zwariowane zadania i zaliczać kolejne punkty, by otrzymać informację o ukrytym "skarbie” - niespodziance; wygra drużyna, która będzie komunikatywna, odważna i bardzo kreatywna w wykonywaniu "postrzelonych zadań”.

"Mokra Siatkówka”: drużynowe zmagania na plaży z wykorzystaniem balonów pełnych wody, mecze w których będzie liczyć się celność i koordynacja graczy, każdy błąd bowiem może skutkować pękniętym balonem i przymusową kąpielą wodną.

"Zguba”: poszukiwania napojów w puszkach, słodyczy i innych przedmiotów niezbędnych w dalszych zajęciach za pomocą elektronicznych wykrywaczy metali; podstawy orienteringu (czytanie mapy, używanie busoli, wyznaczanie kierunku północnego).

"Zakręcony Hokej": zwariowane mecze, gdzie kijami hokejowymi są szczotki do zamiatania, a taflą lodową olbrzymia folia pokryta pianą.

"Etapy Kolarskie”: rajdy rowerowe połączone z innymi atrakcjami i specjalnymi zadaniami czekającymi na uczestników.

Holi Day (karnawał kolorów): obrzucanie się woreczkami z bezpiecznymi, kolorowymi proszkami, a potem fantastyczne, kolorowe zdjęcia.

ogniska, plażowanie, kąpiele: (pod opieką ratowników wodnych).

Obóz polecany dla osób aktywnych, lubiących różnorodność zajęć i zwariowane pomysły.

Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (patrz uwagi).

Każdy uczestnik otrzyma "odlotowy medalion”.

alertWymagany ekwipunek

legitymacja szkolna, mały plecak, śpiwór, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; mile widziane: busole, instrumenty muzyczne, aparaty fotograficzne.

alertUwagi

Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.

• Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże, kaski, kamizelki asekuracyjne, maski ochronne, mundury, rękawice).

• Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (opłata na miejscu):

- wodny walec zoorbingowy - 10 zł.

- trampolina wodna - 10 zł

- paintball - 30 zł/100 kul.

• Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe ma obowiązek przekazać leki z informacją kierownikowi.

• Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo)

• Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.

• Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 18:00.

infoŚwiadczenia

zakwaterowanie: 10 noclegów, wyżywienie: 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną), opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej oraz opiekę medyczną, koszt realizacji programu (w tym zajęć specjalistycznych), nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (5000 zł) Signal Iduna SA. Kadra: ratownicy wodni, przewodnicy, instruktorzy poszczególnych form rekreacji i strzelectwa sportowego. Wymagany ekwipunek: legitymacja szkolna, mały plecak, śpiwór, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; mile widziane: instrumenty muzyczne i aparaty fotograficzne. Transport: za dopłatą realizowany autokarem turystycznym (USŁUGA WYKONYWANA PRZEZ BT ALMATUR). Informacja dla Agentów: wymagana karta obozowa do pobrania u organizatora !

#TerminCena
podstawowa
Promocja zimowa
01.01-24.02
Promocja wiosenna
11.03-14.04
Promocja letnia
29.04-16.06
Miejsca
i rezerwacja
1 24.06-04.07.2019 1.949 zł
1.799 zł 1.849 zł 1.899 zł sprawdź miejsca
2 05.07-15.07.2019 1.949 zł 1.799 zł 1.849 zł 1.899 zł sprawdź miejsca
3 16.07-26.07.2019 1.949 zł 1.799 zł 1.849 zł 1.899 zł sprawdź miejsca
4 27.07-06.08.2019 1.949 zł 1.799 zł 1.849 zł 1.899 zł sprawdź miejsca
5 07.08-17.08.2019 1.949 zł 1.799 zł 1.849 zł 1.899 zł sprawdź miejsca
6 18.08-28.08.2019 1.949 zł 1.799 zł 1.849 zł 1.899 zł sprawdź miejsca

Skorzystaj z naszych promocji

Organizujemy aktywne obozy i kolonie Lato 2018 dla dzieci (8-13 lat) i młodzieży (14-18 lat) nad morzem (Dąbki, Mrzeżyno, Dziwnówek, Kąty Rybackie) i jeziorami (Zamrzenica, Ostrów Wielkopolski).

Atrakcyjne programy: paintball, ASG-Stalker, Delta Force, survival-Bear Grylls, militarne, wędkarskie, przygodowe dla najmłodszych, wiejskie, snajperskie, sportowe, windsurfingowe, fitness, taneczne, rekreacyjne, fabularne-Counter Strike, paintball laserowy, wojskowe dla dziewczyn.