Obóz taneczny "W rytmie wakacji"

ico   Dąbki, Zachodniopomorskie


ico   Wiek: 10-14 / 14-18 lat


ico   Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy


ico   Transport: Autokar

Description

pobierz katalog

Obóz taneczny
„W rytmie wakacji”

Galeria

ico1   Dąbki, Zachodniopomorskie

ico2   Wiek: 10-14 / 14-18 lat

ico3   Pokoje typu studio: 2+2 i 2+3 osobowe z łazienkami

ico4   Autokar

taniec 1
taniec 2
taniec 3
taniec 4

Miejscowość

Ośrodek Wypoczynkowy „CARBO” położony w Dąbkach - spokojnej, nadmorskiej miejscowości rozciągającej się pomiędzy Jeziorem Bukowo, a wybrzeżem Bałtyku; ogrodzony i oświetlony teren ośrodka graniczy bezpośrednio z obszarami leśnymi Mierzei Bukowskiej i jest oddalony zaledwie o ok. 100 m od nadmorskiej plaży i ok. 50 m od brzegu Jeziora Bukowo. Ośrodek składa się z 2 pawilonów hotelowych, 3 kondygnacyjnych oraz budynku głównego, w którym mieści się jadalnia, kawiarnia z salą dyskotekową i słonecznym tarasem, sala telewizyjno - taneczna, bilard i tenis stołowy. Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach typu studio 2+2 i 2+3 osobowych z łazienkami (umywalka, natrysk, WC) i balkonami. Ponadto do dyspozycji obozowiczów: boisko do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej, plac zabaw, plenerowa siłownia, miejsca na ogniska, a w budynkach hotelowych - 8 salek telewizyjnych i do tenisa stołowego.

dabki

calendarProgram

zajęcia taneczne: odbywać się będą codziennie i będą dostosowane do poziomu grupy; trening obejmie różne style tańca, aby każdy mógł je poznać i pogłębić swoje umiejętności w tych, które go najbardziej interesują; grupa wspólnie z instruktorem przygotuje choreografię dostosowaną do jej poziomu i umiejętności.

Breakdance: rodzaj specyficznego i unikatowego tańca z dużą ilością elementów siłowo-sprawnościowych oraz kroków wykonywanych -w parterze”, czyli rękami i nogami na ziemi. Taniec ten narodził się w latach 70. w Bronksie, dzielnicy Nowego Jorku i jest on jednym z czterech podstawowych i nieodłącznych elementów kultury hip hop.W breakdance nie ma ścisłego zakresu ruchów, co odróżnia go od większości stylów tańca. Ruchy można tworzyć samemu w oparciu o znane wcześniej kombinacje.

Hip hop: to jedna z dziedzin artystycznych kultury hip hopu, która stale rozwija się i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Czerpie on inspiracje ruchowe, zarówno z ulicy, jak i klasycznych elementów tańca stwarzając w ten sposób nieograniczone możliwości taneczne oraz nowatorskie rozwiązania choreograficzne. Nauka hip hopu pod okiem profesjonalnych tancerzy stwarza uczestnikom obozu możliwość indywidualnego rozwoju w tańcu, wyrażenia siebie za pomocą tańca, wyzwolenia masy pozytywnej energii.

New age: jest europejskim odpowiednikiem amerykańskiego La Style. Jest stylem typowo widowiskowym i salonowym. W odróżnieniu od New style’u, w którym największą rolę odgrywa zabawa, ma na celu stworzenie "show”, które obejrzy większa publiczność.

zajęcia sprawnościowe: tricline (chodzenie i akrobatyczne ewolucje na taśmie), wykonywanie zadań w 3 osobowych "Spodniach Clowna”, wyścigi na szczudłach, nartach wieloosobowych i w workach, zajęcia linowe (most linowy, drabinka king size, "skok zaufania”).

Ponadto:

• dodatkowe zajęcia taneczne zgodnie z oczekiwaniami zgłaszanymi przez uczestników obozu.

• streching i relaksacja wieczorna.

• zajęcia na TURNBOARDACH: doskonalące technikę, balans i równowagę podczas kręcenia piruetów.

• możliwość indywidualnych konsultacji z instruktorem zgodnie z zainteresowaniem daną techniką.

• gimnastyka ogólnorozwojowa: poprawiająca i zwiększająca sprawność fizyczną i koordynację ruchową uczestników (z wykorzystaniem mat, piłek gimnastycznych i innych przyrządów).

• obóz zakończy przedstawienie taneczne przygotowane przez uczestników pod okiem instruktora.

I pomoc: rozpoznawanie sytuacji zagrożenia życia, ocena obrażeń poszkodowanego, wzywanie pomocy, zabezpieczenie miejsca wypadku, tamowanie krwotoków i opatrywanie ran, transport rannego.

zajęcia wodne: zabawy i wyścigi w walcu i na bananie wodnym, skoki na wodnej trampolinie, -Mokra Siatkówka” oraz kąpiele (pod opieką ratowników wodnych).

wycieczki rowerowe: szlakami leśnymi tej części polskiego wybrzeża.

sport i rekreacja: :wieczór filmowy”, zaprawy poranne dla chętnych, biegi z przeszkodami, tańce integracyjne z uczestnikami innych obozów; ogniska: z pieczeniem kiełbasy. ogniska: z pieczeniem kiełbasy i gitarą.

Wskazane jest zabranie spodni i bluz dresowych, bawełnianych koszulek, obuwia sportowego typu adidasy lub trampki oraz ochraniaczy na kolana.

Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (patrz uwagi).

alertWymagany ekwipunek

legitymacja szkolna, mały plecak, karimat, ciepły sweter lub polar,dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarkaz zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; mile widziane: odzież moro, busole, instrumenty muzyczne, aparaty fotograficzne.

alertUwagi

Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.

• Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże, kaski, kamizelki asekuracyjne, maski ochronne, mundury, rękawice).

• Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (opłata na miejscu):

- wodny walec zoorbingowy - 10 zł.

- trampolina wodna - 10 zł

- paintball - 30 zł/100 kul.

• Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe ma obowiązek przekazać leki z informacją kierownikowi.

• Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo)

• Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.

• Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 18:00.

infoŚwiadczenia

Cena zawiera: zakwaterowanie: 10 noclegów, wyżywienie: 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną), opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej oraz opiekę medyczną, koszt realizacji programu (w tym zajęć specjalistycznych), nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (5000 zł) Signal Iduna SA. Kadra: ratownicy wodni, przewodnicy, instruktorzy poszczególnych form rekreacji i strzelectwa sportowego. Wymagany ekwipunek: legitymacja szkolna, mały plecak, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, scyzoryk, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; mile widziane: instrumenty muzyczne i aparaty fotograficzne. Transport: za dopłatą realizowany autokarem turystycznym (USŁUGA WYKONYWANA PRZEZ BT ALMATUR). Informacja dla Agentów: wymagana karta obozowa do pobrania u organizatora !

#TerminCena
podstawowa
Promocja zimowa
01.01-24.02
Promocja wiosenna
11.03-14.04
Promocja letnia
29.04-16.06
Miejsca
i rezerwacja
1 24.06-04.07.2019 1.799 zł
1.649 zł 1.699 zł 1.749 zł sprawdź miejsca
2 05.07-15.07.2019 1.799 zł 1.649 zł 1.699 zł 1.749 zł sprawdź miejsca
3 16.07-26.07.2019 1.799 zł 1.649 zł 1.699 zł 1.749 zł sprawdź miejsca
4 27.07-06.08.2019 1.799 zł 1.649 zł 1.699 zł 1.749 zł sprawdź miejsca
5 07.08-17.08.2019 1.799 zł 1.649 zł 1.699 zł 1.749 zł sprawdź miejsca
6 18.08-28.08.2019 1.799 zł 1.649 zł 1.699 zł 1.749 zł sprawdź miejsca

Skorzystaj z naszych promocji

Organizujemy aktywne obozy i kolonie Lato 2018 dla dzieci (8-13 lat) i młodzieży (14-18 lat) nad morzem (Dąbki, Mrzeżyno, Dziwnówek, Kąty Rybackie) i jeziorami (Zamrzenica, Ostrów Wielkopolski).

Atrakcyjne programy: paintball, ASG-Stalker, Delta Force, survival-Bear Grylls, militarne, wędkarskie, przygodowe dla najmłodszych, wiejskie, snajperskie, sportowe, windsurfingowe, fitness, taneczne, rekreacyjne, fabularne-Counter Strike, paintball laserowy, wojskowe dla dziewczyn.