Obóz ASG "GREEN DEVILS"

ico   Mrzeżyno, Zachodniopomorskie


ico   Wiek: 10-14 / 14-18 lat


ico   Zakwaterowanie: Ośrodek wypoczynkowy


ico   Transport: Autokar

Description

pobierz katalog

Obóz ASG
„GREEN DEVILS”

Galeria

ico1   Mrzeżyno, Zachodniopomorskie

ico2   Wiek: 10-14 / 14-18 lat

ico3   Zakwaterowanie: Ośrodek wypoczynkowy

ico4   Autokar

asg 1
asg 2
asg 3
asg 4

Miejscowość

Ośrodek Wypoczynkowy „FAMA STA” położony w Mrzeżynie - nadmorskiej miejscowości letniskowej, leżącej 18 km na zachód od Kołobrzegu przy ujściu rzeki Regi do Bałtyku; 5 hektarowy teren ośrodka usytuowany jest ok. 350 m od morza i graniczy z terenami leśnymi, na których przez wiele lat rozmieszczone były jednostki wojskowe, a do dziś pozostały fortyfikacje i umocnienia wykorzystywane do zajęć obozowych. Ośrodek składa się z 3 pawilonów hotelowych leżących na starannie zagospodarowanym, zadrzewionym, oświetlonym i ogrodzonym terenie. Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach 3, 4 i 5 osobowych z łazienkami (umywalka, natrysk, WC). Do dyspozycji obozowiczów: jadalnia, kawiarnia, 2 sale dyskotekowe, biblioteka, 7 sal telewizyjnych, siłownia, tenis stołowy, boiska do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej, 2 boiska do badmintona, ceglany kort tenisowy, odkryty basen kąpielowy o wymiarach 8 x 16 m, place zabaw i miejsca na ogniska.

mrzezyno

calendarProgram

Air Soft Gun: zajęcia z użyciem broni skonstruowanej w celu realnego odwzorowania pola walki (repliki broni ASG to wierne kopie oryginałów, pod względem wielkości, szczegółów i ciężaru). Pozwala to ćwiczyć taktykę walki w warunkach będących wiernym odtworzeniem prawdziwych działań wojennych; nauka obsługi krótkiej i długiej broni ASG, ćwiczenie poruszania się w warunkach bojowych, metod ubezpieczania partnerów podczas wykonywania zadań (praca w parach), komunikacji niewerbalnej między partnerami i sekcjami bojowymi, sygnałów dowodzenia i sygnałów umownych; różne scenariusze działań bojowych (ochrona VIP-a, zasadzka, odbijanie zakładników, ostrzał snajperski, budowa stanowiska snajperskiego), nauka strzelania dynamicznego: różne pozycje strzeleckie, strzelanie zza przeszkód, prowadzenie ognia zaporowego, wymiana magazynków pod ostrzałem; na czas zajęć uczestnicy dostaną replikę ASG (AK- 47), pasy, szelki, ładownice, okulary lub gogle oraz maskę ochronną.

B.L.O.S: (broń, lufa, otoczenie, spust) - bezpieczna obsługa broni podczas rozgrywek ASG, wyrobienie niezbędnych, prawidłowych nawyków).

Samoobrona: procedury obrony koniecznej, nauka asertywnego podejścia do sytuacji konfliktowych, obrona przed uderzeniami, kopnięciami, duszeniem i chwytami, atakowanie i wykorzystanie słabych punktów, wywracanie przeciwnika i bezpieczny upadek, walka z uzbrojonym przeciwnikiem i w ograniczonej przestrzeni, przykładowe scenariusze ataku oraz obrony, ćwiczenia wzorowane na sytuacjach realnych.

CQB (taktyka czarna): ćwiczenie działania w budynku, -czyszczenie pomieszczeń”, zajęcia w umeblowanych pokojach i korytarzach z użyciem atrap broni typu AK pozwalających w bezpieczny sposób pokazać realia prowadzenia walki w budynkach.

taktyka niebieska: działania bojowe na linii brzegowej, desant z użyciem pontonów, testy sprawnościowe jednostek Formoza.

strzelanie dynamiczne z broni krótkiej: strzelanie sytuacyjne, strzelanie z elementami stresu oraz dynamiczne ze zmianą pozycji i magazynków, ocena sytuacji przed oddaniem strzału, trening strzelecki z użyciem repliki pistoletu WALTER P99.

strzelanie dynamiczne z broni długiej: ćwiczenie odpowiedniej pozycji strzeleckiej, strzelanie do celu stałego i poruszającego się, trening strzelecki sił specjalnych metodą "MOZAMBIK”, strzelanie wzrokowo-pamięciowe, strzelanie podczas ruchu, współpraca oraz wzajemne krycie sektorów w buddy-team, wymiana magazynków.

walka wręcz: kontrola dystansu, postawa i garda oraz poruszanie się w walce, mowa ciała, wyprowadzanie uderzeń pięścią oraz kopnięć, a także ich unikanie i blokowanie, uwalnianie z duszenia i chwytów, walka w parterze, chwyty, podcinanie przeciwnika oraz sprowadzanie do parteru, walka z przeciwnikiem uzbrojonym w pistolet, nóż lub inne niebezpieczne narzędzie, ćwiczenia z gumowymi atrapami broni, techniki stosowane przez siły specjalne.

techniki interwencyjne: współpraca podczas interwencji, nauka oszacowania sytuacji i sposobu interwencji, współpraca i wzajemne ubezpieczanie, bezpieczne podejście do samochodu, przeszukiwanie pojazdu, użycie kajdanek i pałki tonfa, transportowanie zatrzymanego.

operacja Green Devil: 24 godzinna operacja terenowa wymagająca użycia wszystkich wcześniej nabytych umiejętności (przemieszczanie się na tyłach wroga, budowa obozów tymczasowych, symulacje ASG, nocne przemarsze i bytowanie na terenie wroga).

drużynowy trening sprawnościowy: musztra, zaprawy poranne, bieg w pełnym oporządzeniu, nocne i dzienne zajęcia taktyczne, transport sprzętu i atrap broni, nocny marsz patrolowy, zajęcia sprawnościowe wzorowane na treningu i selekcji do sił specjalnych.

projekcje filmów: o tematyce militarnej, będące teoretycznym wstępem do scenariuszy realizowanych podczas trwania obozu.

ogniska, plażowanie i kąpiele: strzeżone kąpielisko nad morzem i odkryty basen kąpielowy na terenie ośrodka.

Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (patrz uwagi).

Od uczestników oczekiwana jest wytrzymałość i kondycja ze względu na większą niż na innych obozach intensywność zaję.

alertWymagany ekwipunek

legitymacja szkolna, mały plecak, śpiwór, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, scyzoryk, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; mile widziane: odzież moro, buty wojskowe, busole, instrumenty muzyczne, aparaty fotograficzne.

alertUwagi

Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.

• Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (paso szelki i ładownice lub kamizelki taktyczne, kamizelki asekuracyjne, mundury, okulary lub gogle i maski ochronne).

• Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć:

- strzelectwo (WALTER P99) - 20 zł.

- ASG - 10 zł (za każdy dodatkowy scenariusz).

• Możliwość zakupu: mundurów wojskowych z demobilu - od 50 zł (komplet bluza + spodnie) oraz akcesoriów militarnych i survivalowych.

• Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe ma obowiązek przekazać leki z informacją kierownikowi.

• Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo)

• Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.

• Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 18:30.

infoŚwiadczenia

Cena zawiera: zakwaterowanie: 10 noclegów, wyżywienie: 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną), opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej oraz opiekę medyczną, koszt realizacji programu (w tym zajęć specjalistycznych), nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (5000 zł) Signal Iduna SA. Kadra: ratownicy wodni, przewodnicy, leśnicy, oficerowie i podoficerowie Wojska Polskiego, trenerzy sztuk walk, instruktorzy poszczególnych form rekreacji i strzelectwa sportowego. Wymagany ekwipunek: legitymacja szkolna, mały plecak, śpiwór, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, scyzoryk, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; mile widziane: odzież moro, buty wojskowe, busole, instrumenty muzyczne i aparaty fotograficzne. Transport: za dopłatą realizowany autokarem turystycznym (USŁUGA WYKONYWANA PRZEZ BT ALMATUR). Informacja dla Agentów: wymagana karta obozowa do pobrania u organizatora !

#TerminCena
podstawowa
Promocja zimowa
01.01-24.02
Promocja wiosenna
11.03-14.04
Promocja letnia
29.04-16.06
Miejsca
i rezerwacja
1 24.06-04.07.2019 2.099 zł
1.949 zł 1.999 zł 2.049 zł sprawdź miejsca
2 05.07-15.07.2019 2.099 zł 1.949 zł 1.999 zł 2.049 zł sprawdź miejsca
3 16.07-26.07.2098 2.099 zł 1.949 zł 1.999 zł 2.049 zł sprawdź miejsca
4 27.07-06.08.2019 2,099 zł 1.949 zł 1.999 zł 2.049 zł sprawdź miejsca
5 07.08-17.08.2019 2.099 zł 1.949 zł 1.999 zł 2.049 zł sprawdź miejsca
6 18.08-28.08.2019 2.099 zł 1.949 zł 1.999 zł 2.049 zł sprawdź miejsca

Skorzystaj z naszych promocji

Organizujemy aktywne obozy i kolonie Lato 2018 dla dzieci (8-13 lat) i młodzieży (14-18 lat) nad morzem (Dąbki, Mrzeżyno, Dziwnówek, Kąty Rybackie) i jeziorami (Zamrzenica, Ostrów Wielkopolski).

Atrakcyjne programy: paintball, ASG-Stalker, Delta Force, survival-Bear Grylls, militarne, wędkarskie, przygodowe dla najmłodszych, wiejskie, snajperskie, sportowe, windsurfingowe, fitness, taneczne, rekreacyjne, fabularne-Counter Strike, paintball laserowy, wojskowe dla dziewczyn.