Obóz snajpersko - survivalowy "Na linii strzału"

ico   Mrzeżyno, Zachodniopomorskie


ico   Wiek: 12-15 / 15-18 lat


ico   Zakwaterowanie: Ośrodek wypoczynkowy


ico   Transport: Autokar

Description

pobierz katalog

Obóz snajpersko - survivalowy
„Na linii strzału”

Galeria

ico1   Mrzeżyno, Zachodniopomorskie

ico2   Wiek: 12-15 / 15-18 lat

ico3   Zakwaterowanie: Ośrodek wypoczynkowy

ico4   Autokar

snajper 1
snajper 2
snajper 3
snajper 4

Miejscowość

Ośrodek Wypoczynkowy „FAMA STA” położony w Mrzeżynie - nadmorskiej miejscowości letniskowej, leżącej 18 km na zachód od Kołobrzegu przy ujściu rzeki Regi do Bałtyku; 5 hektarowy teren ośrodka usytuowany jest ok. 350 m od morza i graniczy z terenami leśnymi, na których przez wiele lat rozmieszczone były jednostki wojskowe, a do dziś pozostały fortyfikacje i umocnienia wykorzystywane do zajęć obozowych. Ośrodek składa się z 3 pawilonów hotelowych leżących na starannie zagospodarowanym, zadrzewionym, oświetlonym i ogrodzonym terenie. Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach 3, 4 i 5 osobowych z łazienkami (umywalka, natrysk, WC). Do dyspozycji obozowiczów: jadalnia, kawiarnia, 2 sale dyskotekowe, biblioteka, 7 sal telewizyjnych, siłownia, tenis stołowy, boiska do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej, 2 boiska do badmintona, ceglany kort tenisowy, odkryty basen kąpielowy o wymiarach 8 x 16 m, place zabaw i miejsca na ogniska.

mrzezyno

calendarProgram

Air Soft Gun: zajęcia z użyciem broni skonstruowanej w celu realnego odwzorowania pola walki (repliki broni ASG to wierne kopie oryginałów pod względem wielkości, szczegółów i ciężaru). Pozwala to ćwiczyć taktykę walki w warunkach będących wiernym odwzorowaniem prawdziwych działań wojennych. Uczestnicy będą wyposażeni w karabiny snajperskie z celownikami optycznymi do ćwiczeń snajperskich i scenariuszy ASG. Zadania będą wykonywać dwuosobowe drużyny snajperskie składające się ze snajpera i obserwatora.

scenariusze ASG: wykonywanie szeregu misji wspierających lub sabotujących działania drużyn obozu "Green Devils” - zwiad i rozpoznanie, "likwidacja” oddziałów wroga i osób dowodzących, przechwytywanie sprzętu przeciwnika, obserwacja i szczegółowe raporty (weryfikowanie celów ataku); gry taktyczne: "Pojedynek snajperów” i "Konwój” oraz scenariusze ASG na luzie: -The Juggernaut” oraz "Przemytnicy i celnicy”.

"Sneak & Shoot ”: taktyczna gra ASG dla dwójek snajperskich polegająca na nawigowaniu w terenie patrolowanym przez wroga, nauka zacierania śladów, eliminacja samotnych patroli, zabezpieczanie punktów kluczowych, obserwacja i raportowanie celów.

kamuflaż: zaawansowane sposoby maskowania i wtapiania się w teren przy pomocy stroju maskujacego, przenikanie na teren nieprzyjaciela, nauka wykonywania stroju maskującego ghillie oraz viper hood’a.

strzelanie długodystansowe: nauka pozycyjnego strzelania do celów statycznych i dynamicznych z broni pneumatycznej wyposażonej w przyrządy optyczne.

stalking: nauka przemieszczania się pod obserwacją, wychodzenie na pozycję do strzału, oddawanie strzałów "na sucho”.

ratownictwo na polu walki (TCCC): autopomoc na polu walki, zakładanie stazy taktycznej, opatrywanie ran penetrujących i drążących, zasady poruszania się i działania w strefie I i II, transport rannego, wzywanie ewakuacji medycznej poprzez meldunek MEDEVAC.

taktyka: przemieszczanie się i wytyczanie drogi w terenie leśnym, przygotowanie zasadzki, wycofanie się i kluczenie, wyprowadzanie ataków pozoracyjnych, walka metodą hit&run, działania na wypadek kontaktu z nieprzyjacielem - opóźnianie i blokowanie.

zajęcia snajperskie: przenikanie, stalking, kim’s game, prowadzenie obserwacji, wykonywanie szkiców oraz składanie raportów, mind games - nauka prowadzenia walki psychologicznej z wrogiem.

survival: survival nocny, budowa schronienia tymczasowego, rozpalanie ogniska, nauka przygotowania posiłków w warunkach polowych "Gotuj z Zieniem”.

walka wręcz: pokazy i ćwiczenia walki gumowymi atrapami broni (noże, pistolety, karabiny), nauka podstawowych zasad samoobrony, odbieranie broni przeciwnikowi i zasady poruszania się w walce.

zajęcia strzeleckie: strzelanie z elementami stresu, ćwiczenie odpowiedniej pozycji strzeleckiej, strzelanie do celu stałego i poruszającego się, trening strzelecki sił specjalnych metodą "MOZAMBIK”, strzelanie wzrokowo-pamięciowe z zawiązanymi oczami, zmiana pozycji strzeleckiej, wymiana magazynków.

pojazd uzbrojony: ostrzał snajperski do celów mobilnych, nauka ochrony oraz rozbijania kolumny zmechanizowanej i patroli łączonych, przygotowanie oraz przeprowadzenie zasadzki na konwój.

"Na Lini Strzału”: 24 godzinne zawody snajperskie sprawdzające wszelkie umiejętności nabyte w czasie obozu; w programie: stalking, obserwacja, infiltracja bazy wroga, kim’s game, opatrywanie ran oraz inne konkurencje.

zajęcia sprawnościowe: zaprawy poranne, musztra, nocne i dzienne marszobiegi, zajęcia na basenie, w morzu i na plaży.

ogniska, plażowanie i kąpiele: strzeżone kąpielisko nad morzem i przy odkrytym basenie kąpielowym na terenie ośrodka.

Przez cały obóz uczestnicy wykonywać będą zadania w dwuosobowych drużynach snajperskich rywalizujących ze sobą.

Obóz polecamy miłośnikom wojskowości, lubiącym wysiłek fizyczny i zajęcia pełne adrenaliny. Mile widziani uczestnicy obozów militarnych, paintballowych i ASG z lat poprzednich. Wskazana sprawność fizyczna i kondycja.

Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (patrz uwagi).

Każdy uczestnik otrzyma blaszki identyfikacyjne.

alertWymagany ekwipunek

legitymacja szkolna, mały plecak, śpiwór, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, scyzoryk, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; mile widziane: odzież moro, buty wojskowe, busole, instrumenty muzyczne, aparaty fotograficzne.

alertUwagi

Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.

• Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (paso szelki i ładownice lub kamizelki taktyczne, kamizelki asekuracyjne, mundury, okulary lub gogle i maski ochronne).

• Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć:

- strzelectwo (WALTER P99) - 20 zł.

- ASG - 10 zł (za każdy dodatkowy scenariusz).

• Możliwość zakupu: mundurów wojskowych z demobilu - od 50 zł (komplet bluza + spodnie) oraz akcesoriów militarnych i survivalowych.

• Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe ma obowiązek przekazać leki z informacją kierownikowi.

• Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo)

• Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.

• Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 18:30.

infoŚwiadczenia

Cena zawiera: zakwaterowanie: 10 noclegów, wyżywienie: 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną), opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej oraz opiekę medyczną, koszt realizacji programu (w tym zajęć specjalistycznych), nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (5000 zł) Signal Iduna SA. Kadra: ratownicy wodni, przewodnicy, l oficerowie i podoficerowie Wojska Polskiego, trenerzy sztuk walk, instruktorzy poszczególnych form rekreacji i strzelectwa sportowego. Wymagany ekwipunek: legitymacja szkolna, mały plecak, śpiwór, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, scyzoryk, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; mile widziane: odzież moro, buty wojskowe, busole, instrumenty muzyczne i aparaty fotograficzne. Transport: za dopłatą realizowany autokarem turystycznym (USŁUGA WYKONYWANA PRZEZ BT ALMATUR). Informacja dla Agentów: wymagana karta obozowa do pobrania u organizatora !

#TerminCena
podstawowa
Promocja zimowa
01.01-24.02
Promocja wiosenna
11.03-14.04
Promocja letnia
29.04-16.06
Miejsca
i rezerwacja
1 24.06-04.07.2019 2.099 zł
1.949 zł 1.999 zł 2.049 zł sprawdź miejsca
2 05.07-15.07.2019 2.099 zł 1.949 zł 1.999 zł 2.049 zł sprawdź miejsca
3 16.07-26.07.2098 2.099 zł 1.949 zł 1.999 zł 2.049 zł sprawdź miejsca
4 27.07-06.08.2019 2,099 zł 1.949 zł 1.999 zł 2.049 zł sprawdź miejsca
5 07.08-17.08.2019 2.099 zł 1.949 zł 1.999 zł 2.049 zł sprawdź miejsca
6 18.08-28.08.2019 2.099 zł 1.949 zł 1.999 zł 2.049 zł sprawdź miejsca

Skorzystaj z naszych promocji

Organizujemy aktywne obozy i kolonie Lato 2018 dla dzieci (8-13 lat) i młodzieży (14-18 lat) nad morzem (Dąbki, Mrzeżyno, Dziwnówek, Kąty Rybackie) i jeziorami (Zamrzenica, Ostrów Wielkopolski).

Atrakcyjne programy: paintball, ASG-Stalker, Delta Force, survival-Bear Grylls, militarne, wędkarskie, przygodowe dla najmłodszych, wiejskie, snajperskie, sportowe, windsurfingowe, fitness, taneczne, rekreacyjne, fabularne-Counter Strike, paintball laserowy, wojskowe dla dziewczyn.