Z przyjemnością przedstawiamy ofertę aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży przygotowaną przez Agencję Turystyczną „Wonderlands” w Katowicach na sezon letni 2018. Od kilkunastu już lat oprócz sieci biur agencyjnych Wonderlands nasze imprezy młodzieżowe sprzedają: BPiT Almatur, Serwis kolonieiobozy.net z kolonieiobozy.net, Nadwiślańska Agencja Turystyczna, BUT, NaturaTour, Index, Róża Wiatrów, Jaworzyna Tour oraz ich agenci.

Wszystkie obozy są przygotowywane na bazie 28-letniego doświadczenia Wonderlands w organizacji turystyki kwalifikowanej, tak młodzieżowej, jak i wczasowej. Dodatkowym atutem jest to, że pracownicy Agencji sami rekrutują się ze środowiska przewodników, taterników, harcerzy, survivalowców, kajakarzy, ratowników górskich i ciągle jeszcze czynnie uprawiają te dziedziny aktywności i sportu.

Tak jak w latach ubiegłych w obozach nacisk kładziemy, zarówno na miejsce wypoczynku - atrakcje krajobrazowe, przyrodnicze i kulturowe okolicy, standard ośrodków, bezpieczeństwo naszych uczestników, a przede wszystkim na interesujący, nietypowy program i wysokie kwalifikacje kadry. Wychowawcy to starannie wyselekcjonowana i doświadczona kadra pracująca w Wonderlands od wielu już sezonów. Ze względu na podział na grupy wiekowe, różnorodność obozów oraz grupy wynikające z umiejętności uczestników w imprezach mogą brać udział młodzi ludzie w wieku od 8 do 18 lat.

Wszyscy Klienci Wonderlands ubezpieczeni są na podstawie polisy generalnej Wonderlands w Towarzystwie Ubezpieczeń Signal Iduna Polska S.A. od następstw nieszczęśliwych wypadków na obozach i wczasach odbywających się na terenie Polski: na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu (do 5000 PLN) i na wypadek śmierci (5000 PLN).

Wymieniona powyżej ochrona ubezpieczeniowa nie obejmuje ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wyjazdu. Gorąco zalecamy Państwu zawarcie takiego ubezpieczenia w momencie rezerwacji wyjazdu. Szczegółowe warunki ubezpieczenia dostępne są w biurze A.T. „Wonderlands”, w przedstawicielstwach Signal Iduna Polska S.A. na terenie całego kraju oraz na stronach internetowych: www.wonderlands.pl; www.aktywne-obozy.pl, www.obozyikolonie.eu.