Obóz Laserowego Paintballa dla najmłodszych "Laser Tag Camp"

ico   Zamrzenica, Kujawsko - Pomorskie


ico   Wiek: 8 - 13 lat


ico   Zakwaterowanie: Ośrodek wypoczynkowy


ico   Transport: Autokar

Description

pobierz katalog

Obóz Laserowego Paintballa dla najmłodszych
„Laser Tag Camp”

Galeria

ico1   Zamrzenica, Kujawsko - Pomorskie

ico2   Wiek: 8-13 lat

ico3   Zakwaterowanie: Ośrodek wypoczynkowy

ico4   Autokar

1
2
3
4

Miejscowość

Ośrodek Wczasowy „LEŚNE USTRONIE” położony w Zamrzenicy - małej osadzie leżącej w sercu Borów Tucholskich, 18 km na południe od Tucholi, bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Koronowskiego. Uczestnicy obozu -Śladami Beara Gryllsa” zakwaterowani będą w wojskowych namiotach 10 osobowych (po 6 - 8 osób w namiocie) wyposażonych w wojskowe, składane łóżka wraz z materacami i kocami, szafki na ubrania i wieszaki. Obok namiotów niezależne zaplecze sanitarne. Do dyspozycji uczestników: jadalnia, kawiarnia z salą dyskotekową i słonecznym tarasem, świetlica z telewizorem, biblioteka, sklepik spożywczy, tenis stołowy, boisko do siatkówki plażowej, piłki nożnej, kosz do koszykówki, plac zabaw, miejsce na ognisko, pole paintballowe z fortyfikacjami,mini park linowy, sprzęt sportowy i wodny, własna, wydzielona plaża z pomostami.

zamrzenica

calendarProgram

elektroniczny paintball Laser Tag: symulacja pola walki z wykorzystaniem wojskowych, elektronicznych symulatorów broni. Karabiny, które będą używane są na wyposażeniu Bundeswehry, GROM-u, Formozy, SPAP-u, CBŚ-u oraz BOR-u. Służą do szkolenia taktyki i symulowania pola walki, bez strat własnych (zranień). Gra jest w 100 % bezpieczna w porównaniu do klasycznego paintballa, czy ASG, gdyż zamiast twardych kulek karabiny strzelają wiązką promieni podczerwonych w czujniki strzału umieszczone na specjalnej opasce innychn graczy. Uczestnicy widzą na bieżąco efekt gry - każdy karabin ma wbudowany wyświetlacz informujący o ilości pozostałej amunicji, ilości trafień, likwidacji graczy przeciwnych i własnych strat. Do dyspozycji będą repliki karabinu G36C o zasięgu do 300 m. Każdy wyposażony jest w celownik optyczny (kolimator). Broń laserowa daje nieograniczone wręcz możliwości jej programowania, co do zasięgu prowadzenia ognia, odgłosu broni, czy ilości naboi w magazynku; może stać się karabinem snajperskim, shot gunem lub karabinem maszynowym.

rozgrywki: uczestnicy wezmą udział w codziennych zajęciach realizując scenariusze z takich gier komputerowych jak: "Call of duty”, "Counter Strike”, "Battlefield”, czy "Medal of honor”. Potyczki
odbędą się w różnych porach dnia, w terenie leśnym i opuszczonych budynkach. Zajęcia każdorazowo poprzedzi szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz ustalenia reguł gry. Rozgrywki będą dostosowane do
młodego wieku i możliwości graczy. Dodatkowo zajęcia uatrakcyjniać będą efekty pirotechniczne.

Mały Komandos: podstawy walki wręcz, sposoby uwalniania się z uchwytów przeciwnika, podstawowe chwyty i dźwignie, walka wręcz gumowymi atrapami broni.

taktyka zielona: szyki patrolowe, pozycje obronne, obozy przejściowe, działania zaczepne i obronne, zacieranie śladów swojej bytności, bezgłośne poruszanie się w terenie leśnym w dzień i nocą.

taktyka czarna: działania w budynkach, zasady poruszania się w pomieszczeniach, nauka zachowań podczas szturmu na budynki, "czyszczenie pomieszczeń”, sygnały dowodzenia i komunikacja niewerbalna.

aktywna strzelnica ASG: strzelanie z różnych pozycji do improwizowanych, ruchomych celów (repliki AK-47 Kałasznikow).

Mały Survivalowiec: nauka przetrwania w trudnych warunkach, pozyskiwanie i uzdatnianie wody do picia, zdobywanie pożywienia, pieczenie podpłomyków, mięsa i naleśników, rozpalanie ognia różnymi metodami, wykonywanie zadań w terenie zagrożonym atakiem chemicznym, budowanie tratw i szałasów, przewidywanie pogody, biwak w lesie i nocne warty przy ognisku.

Mały Strzelec: zawody w strzelaniu z łuków i proc, krótkiej i długiej broni pneumatycznej do tarcz i celów ruchomych; archery battle - bitwy łucznicze z użyciem strzał zakończonych piankowymi kulkami.

Mały Wspinacz: nauka wiązania węzłów, wspinaczka po skrzynkach i zjazd "kolejką tyrolską”.

Mały Ratownik: niesienie pomocy przedmedycznej metodami prowizorycznymi, opatrywanie ran, usztywnianie kończyn i tamowanie krwotoków, transport rannego w warunkach bojowych, budowa noszy.

Mały Zwiadowca: posługiwanie się busolą, odnajdywanie północnego kierunku, nauka poruszania się na terytorium wroga, sporządzanie szkiców terenu, obserwacja osób i obiektów na polu walki, szyfrowanie wiadomości, maskowanie sylwetki i broni, poszukiwania puszek z informacjami za pomocą elektronicznych wykrywaczy metali.

zajęcia sprawnościowe: zaprawy poranne, zabawowe pokonywanie militarnego toru przeszkód OSF, musztra, wycieczki rowerowe i kajakowe, kąpiele w jeziorze (pod opieką ratowników wodnych).

Wszystkie zajęcia odbywać się będą pod fachową opieką wychowawców (1/10os.), ratowników wodnych i instruktorów.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia militarnego oraz militarną odznakę Laser Tag.

alertWymagany ekwipunek

legitymacja szkolna, mały plecak, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; oraz śpiwór i scyzoryk; mile widziane: odzież moro, busole, instrumenty muzyczne, aparaty fotograficzne.

alertUwagi

Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.

• Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże asekuracyjne, kaski, kamizelki, gogle i maski ochronne, mundury, rękawice).

• Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć:

- paintball - 30zł/100 kul.

- katapulta wodna - 10 zł.

- paintball laserowy - 25 zł/godz.

- wodny walec zorbingowy - 10 zł/os

-slip n slide - 5 zł/os

• Możliwość zakupu: mundurów wojskowych z demobilu - od 50 zł (komplet bluza + spodnie) oraz akcesoriów militarnych i survivalowych.

• Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe
ma obowiązek przekazać leki z informacją kierownikowi.

• Możliwość specjalnych diet jedynie po wczesniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody orhanizatora (płatne dodatkowow)

• Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.

• Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 15:30.

infoŚwiadczenia

zakwaterowanie: 10 noclegów, wyżywienie: 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną), opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej oraz opiekę medyczną, koszt realizacji programu (w tym zajęć specjalistycznych), nagrody i pamiątki, transport dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (5000 zł) Signal Iduna SA. Kadra: ratownicy wodni, przewodnicy, instruktorzy poszczególnych form rekreacji, survivalu. Wymagany ekwipunek: legitymacja szkolna, mały plecak, śpiwór, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; mile widziane: aparaty fotograficzne. Transport: za dopłatą realizowany autokarem turystycznym (USŁUGA WYKONYWANA PRZEZ BT ALMATUR). Informacja dla Agentów: wymagana karta obozowa do pobrania u organizatora !

#TerminCena
podstawowa
Promocja zimowa
01.01-24.02
Promocja wiosenna
11.03-14.04
Promocja letnia
29.05-16.06
Miejsca
i rezerwacja
1 24.06-04.07.2019 1.899 zł
1.749 zł 1.799 zł 1.849 zł sprawdź miejsca
2 05.07-15.07.2019 1.899 zł 1.749 zł 1.799 zł 1.849 zł sprawdź miejsca
3 16.07-26.07.2019 1.899 zł 1.749 zł 1.799 zł 1.849 zł sprawdź miejsca
4 27.07-06.08.2019 1.899 zł 1.749 zł 1.799 zł 1.849 zł sprawdź miejsca
5 07.08-17.08.2019 1.899 zł 1.749 zł 1.799 zł 1.849 zł sprawdź miejsca
6 18.08-28.08.2019 1.899 zł 1.749 zł 1.799 zł 1.849 zł sprawdź miejsca

Skorzystaj z naszych promocji

Organizujemy aktywne obozy i kolonie Lato 2018 dla dzieci (8-13 lat) i młodzieży (14-18 lat) nad morzem (Dąbki, Mrzeżyno, Dziwnówek, Kąty Rybackie) i jeziorami (Zamrzenica, Ostrów Wielkopolski).

Atrakcyjne programy: paintball, ASG-Stalker, Delta Force, survival-Bear Grylls, militarne, wędkarskie, przygodowe dla najmłodszych, wiejskie, snajperskie, sportowe, windsurfingowe, fitness, taneczne, rekreacyjne, fabularne-Counter Strike, paintball laserowy, wojskowe dla dziewczyn.