Obóz z Laserowym Paintballem dla najmłodszych "Mały Strzelec"

ico   Zamrzenica, Kujawsko - Pomorskie


ico   Wiek: 8 - 13 lat


ico   Zakwaterowanie: Ośrodek wypoczynkowy


ico   Transport: Autokar

Description

pobierz katalog

Obóz z Laserowym Paintballem dla najmłodszych
„Mały Strzelec”

Galeria

ico1   Zamrzenica, Kujawsko - Pomorskie

ico2   Wiek: 8-13 lat

ico3   Zakwaterowanie: Ośrodek wypoczynkowy

ico4   Autokar

1
2
3
4

Miejscowość

Ośrodek Wczasowy „LEŚNE USTRONIE” położony w Zamrzenicy - małej osadzie leżącej w sercu Borów Tucholskich, 18 km na południe od Tucholi, bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Koronowskiego. Obozowicze zakwaterowani będą w drewnianych domkach campingowych 6 - 7 osobowych typu „Brda” oraz 3 - 4 osobowych typu „Chata” usytuowanych na 5,5 hektarowym terenie, w suchym, sosnowym lesie, w dolinie rzeki Brdy. Wszystkie domki posiadają łazienki (umywalka, natrysk, WC) i aneks kuchenny z chłodziarką i podstawowym wyposażeniem kuchennym. Uczestnicy obozów „Za Linią Wroga”, „Paintballowa Potyczka” i „Śladami Beara Gryllsa” zakwaterowani będą w domkach lub w wojskowych namiotach 10 osobowych (po 6 - 8 osób w namiocie) wyposażonych w wojskowe, składane łóżka wraz z materacami i kocami, szafki na ubrania i wieszaki. Obok namiotów niezależne zaplecze sanitarne. Do dyspozycji uczestników: jadalnia, kawiarnia z salą dyskotekową i słonecznym tarasem, świetlica z telewizorem, biblioteka, sklepik spożywczy, tenis stołowy, boisko do siatkówki plażowej, piłki nożnej, kosz do koszykówki, plac zabaw, miejsce na ognisko, pole paintballowe z fortyfikacjami, sprzęt sportowy i wodny, własna, wydzielona plaża z pomostami i strzeżonym kąpieliskiem.

zamrzenica

calendarProgram

elektroniczny paintball Laser Tag: symulacja pola walki z wykorzystaniem wojskowych, elektronicznych symulatorów broni. Karabiny, które będą używane są na wyposażeniu amerykańskich służb mundurowych, policji oraz armii. Służą do szkolenia taktyki i symulowania pola walki, bez strat własnych (zranień). Gra jest w 100 % bezpieczna w porównaniu do klasycznego paintballa, czy ASG, gdyż zamiast twardych kulek karabiny strzelają wiązką promieni podczerwonych w czujniki strzału umieszczone na specjalnej opasce innych graczy. Uczestnicy widzą na bieżąco efekt gry - każdy karabin ma wbudowany wyświetlacz informujący o ilości pozostałej amunicji, ilości trafień, likwidacji graczy przeciwnych i własnych strat. Do dyspozycji będą karabiny typu Falcon o zasięgu do 300 m. Każdy wyposażony jest w celownik optyczny, a część we własne źródło światła umożliwiające gry nocne. Broń laserowa daje nieograniczone wręcz możliwości jej programowania, co do zasięgu prowadzenia ognia, odgłosu broni, czy ilości naboi w magazynku; może stać się karabinem snajperskim, shot gunem lub karabinem maszynowym.

rozgrywki: uczestnicy wezmą udział w 3 rozgrywkach realizując scenariusze z takich gier komputerowych jak: -Call of duty”, -Counter Strike”, -Battlefield”, czy -Medal of honor”. Potyczki odbędą się w różnych porach dnia, w terenie leśnym i opuszczonych budynkach. Zajęcia każdorazowo poprzedzi szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz ustalenia reguł gry. Scenariusze będą dostosowane do młodego wieku i możliwości graczy. Dodatkowo zajęcia uatrakcyjniać będą efekty pirotechniczne. Podczas ostatniej misji uczestnicy wykorzystają zdobytą podczas obozu wiedzę.

Mały Komandos: podstawy walki wręcz, sposoby obezwładniania uzbrojonego napastnika, podstawowe chwyty i dźwignie, walka wręcz gumowymi atrapami broni, ćwiczenia odbierania broni przeciwnikowi.

taktyka zielona: szyki patrolowe, pozycje obronne, obozy przejściowe, działania zaczepne i obronne, zacieranie śladów swojej bytności, bezgłośne poruszanie się w terenie leśnym w dzień i nocą.

taktyka czarna: działania w budynkach, zasady poruszania się w pomieszczeniach, nauka zachowań podczas szturmu na budynki, -czyszczenie pomieszczeń”, sygnały dowodzenia i komunikacja niewerbalna.

aktywna strzelnica ASG: strzelanie z różnych pozycji do improwizowanych, ruchomych celów..

Mały Survivalowiec: nauka przetrwania w trudnych warunkach, pozyskiwanie i uzdatnianie wody do picia, zdobywanie pożywienia, rozpalanie ognia różnymi metodami, wykonywanie zadań w terenie zagrożonym atakiem chemicznym, budowanie tratw i szałasów, przewidywanie pogody, biwak w lesie i nocne warty przy ognisku.

Mały Strzelec: zawody w strzelaniu z łuków i proc oraz krótkiej i długiej broni pneumatycznej do tarcz i celów ruchomych.

Mały Ratownik: niesienie pomocy przedmedycznej metodami prowizorycznymi, opatrywanie ran, usztywnianie kończyn i tamowanie krwotoków, transport rannego w warunkach bojowych, budowa noszy.

Mały Zwiadowca: posługiwanie się busolą, odnajdywanie północnego kierunku, nauka poruszania się na terytorium wroga, sporządzanie szkiców terenu, obserwacja osób i obiektów na polu walki, szyfrowanie wiadomości, maskowanie sylwetki i broni, poszukiwania puszek z informacjami za pomocą elektronicznych wykrywaczy metali.

zajęcia sprawnościowe: zaprawy poranne, zabawowe pokonywanie militarnego toru przeszkód OSF, musztra, wycieczki rowerowe i kajakowe, kąpiele w jeziorze (pod opieką ratowników wodnych).

Wszystkie zajęcia odbywać się będą pod fachową opieką wychowawców (1/10os.), ratowników wodnych i instruktorów.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia militarnego oraz militarną odznakę Laser Tag.

alertWymagany ekwipunek

legitymacja szkolna, mały plecak, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; śpiwór i scyzoryk ; mile widziane: odzież moro, busole, instrumenty muzyczne, aparaty fotograficzne i własny sprzęt wędkarski.

alertUwagi

• Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.

• Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże asekuracyjne, kaski, kamizelki, gogle i maski ochronne, mundury, rękawice).

• Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć:

- paintball - 30zł/100 kul;

- paintball laserowy - 25 zł/godz.

• Możliwość zakupu: mundurów wojskowych z demobilu - od 50 zł (komplet bluza + spodnie) oraz akcesoriów militarnych i survivalowych.

• Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe ma obowiązek przekazać leki z informacją kierownikowi.

• Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo).

• Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanychN przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.

• Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 15:30.

infoŚwiadczenia

zakwaterowanie: 10 noclegów, wyżywienie: 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opieka pedagogiczna, instruktorska i medyczna, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (5000 zł) Signal Iduna SA. Kadra: ratownicy wodni, przewodnicy, członkowie PZW, leśnicy, instruktorzy: survivalu, strzelectwa sportowego, wspinaczki skałkowej, paintballa i samoobrony.

#TerminCena
podstawowa
Promocja zimowa
01.01-01.03
Promocja wiosenna
10.03-29.04
Promocja letnia
08.05-01.07
Miejsca
i rezerwacja
1 25.06-05.07.2018 1.749 zł
1.599 zł 1.649 zł 1.699 zł sprawdź miejsca
2 06.07-16.07.2018 1.749 zł 1.599 zł 1.649 zł 1.699 zł sprawdź miejsca
3 17.07-27.07.2018 1.749 zł 1.599 zł 1.649 zł 1.699 zł sprawdź miejsca
4 28.07-07.08.2018 1.749 zł 1.599 zł 1.649 zł 1.699 zł sprawdź miejsca
5 08.08-18.08.2018 1.749 zł 1.599 zł 1.649 zł 1.699 zł sprawdź miejsca
6 19.08-29.08.2018 1.749 zł 1.599 zł 1.649 zł 1.699 zł sprawdź miejsca

Skorzystaj z naszych promocji

Organizujemy aktywne obozy i kolonie Lato 2018 dla dzieci (8-13 lat) i młodzieży (14-18 lat) nad morzem (Dąbki, Mrzeżyno, Dziwnówek, Kąty Rybackie) i jeziorami (Zamrzenica, Ostrów Wielkopolski).

Atrakcyjne programy: paintball, ASG-Stalker, Delta Force, survival-Bear Grylls, militarne, wędkarskie, przygodowe dla najmłodszych, wiejskie, snajperskie, sportowe, windsurfingowe, fitness, taneczne, rekreacyjne, fabularne-Counter Strike, paintball laserowy, wojskowe dla dziewczyn.